Click to order
Total: 
Ваше імя
Ваше призвіще
Ваш телефон
Доставка
Місто
Відділення Нової Пошти
Адреса для курєрської доставки (Нова Пошта)
Payment method
Вказана інформація буде використана для відправлення замовлення через Нову Пошту

Я погоджуюсь з Політикою конфіденційності

Мед

Купити натуральний мед і крем-мед

Мед – це дуже корисний та натуральний продукт. Ним можна насолоджуючись, смакуючи просто з ложки, або ж додавати до не гарячого чаю, на тости, в каші та десерти. Існує велика кількість рецептів, за якими цей продукт додається до інших інгредієнтів. Але варто пам'ятати, що при термічній обробці корисні властивості значно втрачаються.

Мед складається зі швидких вуглеводів – 38% фруктози, 31% глюкози, 1% сахарози та 9% інших органічних цукрів (мальтози, меліцитози та ін.). Також можна стверджувати, що цей натуральний продукт насичений великою кількістю корисних мікроелементів: фолієва кислота (вітамін B9), каротин (провітамін вітаміну А), вітаміни B1, B2, B6, E, K, аскорбінова кислота, амінокислоти і різні ферменти.

Смакуючи рідкий мед, крем мед, або ж мед з горіхами та сухофрутами організм отримує швидкий заряд бадьорості. При регулярному вживанні зміцнюється імунна система, підвищується опір організму до сезонних захворювань. Якщо людина вже захворіла бактеріальною інфекцією, то мед допомагає ефективно пригнічувати хвороботворність бактерій. Натуральний продукт також покращити стан очей та шкіри.

На delikatto.com.ua представлені до уваги покупців різні види солодощів з усієї Європи та навіть світу. Крім меду можна придбати туррон з Іспанії, справжній німецький та швейцарський шоколад, а також цукерки з Датської королівської фабрики Anthon Berg. Щоб довше насолоджуватись ласощами рекомендуємо звернути увагу на чай, каву та гарячий шоколад.