Кількість
|
Вартість
|
||
|
Елітні сорти чаю з Китай, Шрі-Ланки, Японії та інших країн світу
В інтернет магазині delikatto.com.ua до уваги покупців представлені елітні сорти чаю. Відбірна продукція відрізняється кращими смаковими якостями, відмінним ароматом і густішою консистенцією напою. Елітний чай вирощують в екологічно чистих територіях. Після ручного збору урожай переробляється без барвників і консервантів по мінімальній технології, щоб зберегти всі корисні якості продукції.
В магазин Delikatto регулярно поставляється найкращий цейлонський, англійський, китайський та японський чай. Покупці в Києві, Львові, Одесі та по всій Україні можуть швидко оформили онлайн покупку та отримати замовлення поштовим оператором.
До речі, до таких смачних напоїв можна на сайті підібрати солодощі - це і турецька пахлава звичайна та з фісташками, італійський інжир в шоколаді та цукерки асорті. Ще можна звернути вагу на елітні сири.
Топ брендів-виробників чаю:
- Twinings (справжній англійський чай)
- Chelton (чай виростили, ферментували та упаковували на Шрі-Ланці)
- Akbar (компанія заснована на Цейлоні ще у 1907 році і з тих пір дотримуються сурових норм якості)
- Caykur (турецький чай, який вирощується без використання хімічних прискорювачів росту)
Для кожного поняття - найкращий різне. Якщо мова про сорт, який має найбільшу користь, то це білий і високоякісний зелений. Якщо полюбляєте міцний чай, то це якісний англійський, турецький та цейлонський чорний, а також китайський Шу Пуер. Якщо ароматний, насичений, але з меншим вмістом кофеїну, то це зелені високоякісні сорти, а також Улун і Шен Пуер. Порошковий розчинний чай Матча - це найкращий детокс. Китайські чаї найкращі для чайної медитації та розслаблення.
- Twinings (найкращий бренд, що випускає незвичайні сорти чаю з неймовірними смаками)
- Akbar (великий розмір чаїнок порівняно із середніми значеннями для цього виду продукції)
Натуральність чаю, під якою мається на увазі відсутність будь-яких добавок, барвників, ароматизаторів та консервантів.
Цілісний лист. Хороший чай має цілісний лист без пилу, порошку та дрібної фракції.
Ціна. Якісний та натуральний чай не може бути дешевим. Наймасштабніші чайні плантації у Китаї, Шрі-Ланці, Індії. Після ручного збору чайного листя (а це частіше 1-3 верхніх листків), сировина піддається ферментації, потім фасується і т.д. Такий процес затратний, тому якісний чай не може мати низьку ціну.
ТОП найкращих сортів чаю у світі, про які слід знати кожному:
- Пуер
- Мате
- Улун (Те Гуань Інь, Най Сян, Да Хун Пао)
- Білий чай (Бай Му Дань, тобто Біла півонія, Інь Чжень, тобто Срібні голки)
Крупнолистовий - найцінніший. Його роблять з цілісного молодого листя або типсів, що не розпустилися. Крупнолистовий чай відрізняється яскравим смаком і добре зберігає аромат.
Найпопулярнішим в Україні є чистий чорний чай, а вже потім зелений без домішок.
Білий чай вважається найкориснішим чаєм для організму, що має максимальні цілющі властивості. Зелений чай також дуже корисний, через рівень концентрації антиоксидантів.
Чай – це не вода. Це, можна сказати, повноцінний продукт, який має свій хімічний склад, тому організм його перетравлює, як і будь-який інший продукт. Напій однозначно впливає на наш організм.
Якщо йдеться про здорову людину, то слабозаварений зелений сорт можна вживати протягом усього дня. Гранична норма – 5-7 чашок. Що стосується улунів та пуерів, то для них середня щоденна норма вживання становить 2 чашки (або 2 чайні церемонії) — вранці та вдень.
Літнім людям та тим, хто має різні захворювання, краще знизити вживання напою до 2-3 чашок.
Заварювати чайні пакетики повторно по кілька разів через деякий час не можна. Після першого настоювання починається починається процес окислення, в результаті чого там розмножуються грибки та бактерії.
Під час чайної церемонії одна порція заварки заварюється кілька разів, але це відбувається протягом години. Якщо ж говорити про використання заварки ще раз через більший проміжок часу, то такий напій вже буде шкідливим, адже під час першого заварювання чайне листя віддає близько 70% своїх корисних речовин, далі воно починає окислюватись, під час наступних корисних речовин буде значно менше, а величина шкідливих буде збільшуватись.