Кількість
|
Вартість
|
||
|
Для виготовлення чаю Улун Габа сировину збирають біля гори Алішань навесні, коли чайні листочки тільки розпустилися і мають незвичайне бірюзове забарвлення. Листя спочатку обробляють, а потім ще на певний період залишають у вакуумній камері, де немає доступу повітря. Під впливом різних процесів виробництва в улуні накопичується гамма-аміномасляна кислота – унікальна речовина, яка відома своїми заспокійливими властивостями та є найкращим нейропротектором серед усіх, що відомі людству.
У сухому вигляді листочки мають вигляд «чайних голів». При заварюванні високогірний Gaba Улун має насичений хлібний смак, з пряними та трав’яними відтінками. Пахне літніми фруктами та хлібною скоринкою. У кожному ковтку поступово розкриваються нотки квітучих гірських садів, з ягідною кислинкою та ніжним медовим післясмаком. Заварений напій має теплий бурштиновий колір з червонуватим відтінком.
Чай Улун дуже корисний, оскільки містить вітаміни (А, В, С, Е, D, К), мінерали, фолієву кислоту, флавоноїди, антиоксиданти, ефірні масла. Через насиченість різноманітними мікроелементами напій при регулярному вживані допомагає схуднути, покращує роботу серцево-судинної системи та мозку, украплює кісткові тканини, захищає зуби від карієсу, протистоїть різким перепадам цукру в крові, підвищує концентрацію уваги та впливає на стан шкіри.
Рекомендації щодо заварювання:
- попередньо прогрійте посуд для заварювання та пиття;
- рекомендується не заварювати улуни і пуери в одному і тому ж посуді;
- воду для заварювання слід вибирати м'яку (покупну чи фільтровану);
- вода кип'ятиться до появи великих бульбашок, після чого хвилину їй дають охолонути приблизно до 80-90 градусів;
- перше заварювання триває 10-15 секунд, після чого зливається і не використовується (так чайне листя промивається і пробуджується);
- наступні заварки трохи більше 15-30 секунд із збільшенням часу на 10-15 секунд (якщо заварювати шляхом "протоки");
- заварювати Улун можна до 12 разів.