Кількість
|
Вартість
|
||
|
Купити елітний китайський чай для чайної церемонії
На delikatto.com.ua доступний великий різновид китайського чаю: білий, зелений, червоний та чорний чай, Улун, Шу Пуер, Шен Пуер і інші. Кожний сорт має свої унікальні особливості: смак, аромат, склад, властивості, форма та вигляд. Також чай відрізняється видом сировини, місцем знаходження плантацій, часом зібрання листя та бруньок, технологією виготовлення та ступенем ферментації.
Якщо ви полюбляєте пробувати нові види чаю, то звісно ж радимо вам спробувати Пуер. Виготовляється він на півдні Китаю в провінції Юньнань. В якості сировини використовують розкритий зрілий лист з черешком. Під час вироблення чорного Шу Пуера сировину перебирають і відправляють на зав'ялення. Для отримання Шу Пуера листя скидають на кучі, поливають і накривають плівкою, під якою воно париться. Або також в середину скупченої сировини може подаватись пар. Далі листя скручують, щоб виділити максимальну кількість чайного соку, відправляють на сушку, пресування та дозрівання, яке триває від кількох місяців до кількох десятків років. Ступінь ферментації Шу Пуера - 100%.
Також не варто забувати про зелений чай Шен Пуер, який відрізняється від Шу Пуера технологією виробництва, тому відповідно і смаком, ароматом, забарвленням. Для отримання Шен Пуера листя не накривають плівкою та не обдають паром. Відразу після в'ялення воно скручується та відправляється на сушку та дозрівання. Ступінь ферментації зрілого Шен Пуера - 90%, молодого - 15%.
Якщо ніколи не куштували білий чай, то радимо звернути увагу на найпопулярніші сорти: Бай Хао Інь Чжень (Срібні голки), Бай Мудань (Біла півонія), Шоу Мей (Брови старця), Гун Мей (Брови підношення, палацові, довголіття). До речі білий чай - найцінніший, оскільки для його виробництва використовують чайні бруньки (типси, не розкриті листочки), які ще покриті білим і сріблястим захисним пушком. Сировина не піддається запіканню або обсмажуванню, лише висихає в природніх умовах.
Також обов’язково спробуйте Улун. Цей вид напою буває світлим і темним. Виготовляється у двох Китайських провінціях Гуандун та Фуцзянь, а також Тайвані. Чайна сировина проходить 7 етапів: зав'ялювання, струшування, ферментація, скручування, сушіння та додатково для світлих улунів – повторне скручування, для темних – томління та фінальне сушіння. Світлий улун - це слабоферментовані кульки болотно-зеленого кольору (ступінь окислення 25-40%). А темний улун – це сильноферментовані кульки шоколадно-коричневого кольору зі ступенем ферментації 40-70%.
До речі, на delikatto можна також придбати справжній голландський сир, норвежський брюност, італійський пармезан, англійський чеддер і т.д. Також для любителів м’ясних делікатесів широкий вибір іспанських хамонів, італійського прошутто, французьких паштетів і фуа-гра.