Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Каталог
0

Ковбаси

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Купити ковбаси та ковбасні нарізки в Україні


В інтернет магазині продуктів з Європи delikatto.com.ua покупці мають можливість придбати та скуштувати ковбаси з Іспанії, Італії та інших країн. Найсмачніше чорізо, фует, сальчічьон, стролгіно, лонганіза та інші. М'ясних делікатесів та сирів, які також можна знайти на Delikatto, вже достатньо для того, щоб поїсти та отримати смакову насолоду. Натуральні та органічні продукти доставляються в великі та малі міста України.

До ковбасних виробів належать:
- сиров'ялена,
- варена,
- копчена,
- варено-копчена,
- напівкопчена,
- сирокопчена,
- сосиски та сардельки.

Виділяють в окремий вид також такі види ковбас, як:
- чорізо,
- салчічьон,
- лонганіза,
- собрасада,
- фует,
- негроні,
- салямі в різних інтерпретаціях.

Сиров'ялені вироби не проходять термообробки. За технологія приготування м'ясний фарш змішується з безліччю спецій та прянощів. Фарш використовують тільки вищого ґатунку зі свинини, яловичини або дичини. Ковбаса має щільну структуру та насиченим смаком із прянощами, а в розрізі поверхня блискуча, іноді – з крапельками жиру. Набуває вираженого червоного або темно-бордового кольору.
Сиров'ялені ковбаси — найдорожчі та делікатесні види з багатим та насиченим смаком. Вони бувають сухі та напівсухі. Відрізняються один від одного в кількості вологи, що містить: до 36% - у сухих, до 55% - у напівсухих.

Сиров'ялена ковбаса готується з м'яса найвищого сорту і згодом піддається тривалому сушінню, тому коштує набагато дорожче звичайної копченої або вареної. Цей продукт має приємний аромат та вишуканий пікантний смак, який здатні оцінити лише справжні гурмани та цінителі якісної продукції.
Рекомендується скуштувати різні види сиров'ялених ковбас, щоб обрати яка буде вам більше до смаку. Найчастіше виготовляються вони зі свинини, але також є і з м'яса дичини (кабана, оленя). Продукція може містити різне співвідношення спецій (паприка, часник, трави), а також може бути покрита їстівною білою пліснявою, яка надає грибного аромату та присмаку.

Салчічьон (Іспанія) готується з суміші пісного м'яса та сала, до яких додаються сіль, перець, часник та інші спеції.
Чорізо (Іспанія) відрізняється насиченим червоним відтінком, через високий вміст паприки. Інколи до фаршу додають біле вино, часник. На зрізі делікатесу видно вкраплення сала.
Фует (Іспанія) більш сухіша та тонша ковбаса, яка найчастіше покрита благородної їстівною білою пліснявою.
Собрасада (Іспанія) також містить багато паприки, перцю та інших спецій. Продукт по консистенції більше схожий на паштет, тому її легко мастити на хліб.
Салямі Мілано (Італія) готується з мілко перемеленого фаршу зі свинини та яловичини, перцю, часнику та солі.
Салямі Наполі (Італія) відрізняється крупнішим помолом сировини.
Салямі Негроні має солодковатий присмак, негостра та із запахом димку.

Після того, як кишки наповнюються фаршем, заготовки покриваються спорами грибка Penicillium і відправляються на дозрівання та сушіння в спеціалізованих приміщення. В них чітко контролюється температура та вологість. Дуже важливо дотримуватись технологічних умов, щоб розмножувалася саме правильна їстівна пліснява.
Благородна біла пліснява контролює поверхневу флору та пригнічує зростання небажаних мікроорганізмів (локальні дріжджі, плісняви та бактерії). Саме ця скоринка додатково захищає продукт від передчасного пересихання.

Скоринка з білої благородної плісняви надає делікатесу вишуканого грибного аромату та унікального присмаку. Очищати та змивати їстівну цвіль на дорогих продуктах, в яких пліснява передбачена на процесі виробництва, не потрібно. Адже її спеціально за рецептурою створюють, щоб надати смаку та аромату особливого відтінку.
Також, оскільки продукт не піддається термічній обробці, благородна біла пліснява впливає на поверхневу флору та пригнічує зростання небажаних мікроорганізмів. Ще це покриття захищає від передчасного пересихання.

У складі натуральної ковбаси м'яса має бути не менше 70-80%, у деяких видах ковбас — 90% і більше. Залежно від виду продукту, додатковими інгредієнтами можуть бути молоко (звичайне або сухе), вершкове масло, яєчний порошок, спеції.
Слід звертати увагу при виборі смачної та справжньої ковбаси для себе та своєї родини – надійність виробника. Навіть якщо у складі лише натуральні інгредієнти, важливе їхнє походження. Відповідальний виробник знаходить не менш відповідальних постачальників сировини, стежить за якістю кожного продукту у складі.

Найбезпечніша ковбаса - це сиров'ялена з м'яса високої якості і з максимально високим відсотком його вмісту. При в'ялінні корисні речовини, що містяться в м'ясі, практично не руйнуються. М'ясний продукт, приготовлений з натуральних інгредієнтів, буде містити більше білка, заліза та інших мікроелементів, і менше жиру.
Радимо дивитися на ціну за палку (1 кг) такої ковбаси – чим дешевше, тим менше шансів на те, що її можна безпечно вживати.

Правильна рецептура дозволяє зберегти всі важливі елементи, необхідні людині. Користь сиров'яленої ковбаси полягає в тому, що вона містить низку вітамінів (PP, B1, В2), а також мікроелементів (кальцій, калій, залізо, йод, магній). Регулярне вживання невеликої кількості продукту допомагає заповнити дефіцит вітамінів та вгамувати голод.
Якщо у вас діагностовані порушення роботи нервової системи, є труднощі із засипанням або надмірна стомлюваність, включіть у свій раціон сиров'ялену ковбасу. Також це дозволить позбутися серцево-судинних захворювань та налагодити роботу ШКТ.

Сиров'ялений делікатес чудовою закускою, яку тонко нарізають і подають із сиром, оливками, перчиками та червоним сухим вином. Гарно смакує з томатами, зеленню.

Ковбасна нарізка – чудова закуска, а шматочки делікатесу можуть використовуватися як компонент різних страв: салатів, супів, піци, запіканки. З цим делікатесом виходять легкі та смачні закуски, а також бутерброди та сендвічі.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність. Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу, безпечної та оптимальної роботи сайту. Детальніше на сторінці Політика конфіденційності.

,