Click to order
Total: 
Ваше імя
Ваше призвіще
Ваш телефон
Доставка
Місто
Відділення Нової Пошти
Адреса для курєрської доставки (Нова Пошта)
Payment method
Вказана інформація буде використана для відправлення замовлення через Нову Пошту

Я погоджуюсь з Політикою конфіденційності

Снеки з Європи

М'ясні, сирні та інші снеки з Європи в Україні

В інтернет магазині delikatto.com.ua можна також придбати снеки, які всі так полюбляють. Перед переглядом цікавих передач і фільмів усі підготовляють смаколики, після прогулянки та під час відпочинку на природі - охота перекусити. Для сучасної молоді снеки просто незамінні. Ними можна поласувати наодинці, а також в компанії створити більш святкову атмосферу.

М'ясні снеки, сирні, рибні та з інших продуктів - асортимент в теперішній час колосальний. Хрусткі, запашні, солодкі, солоні, перчені, з нестандартними смаками - будь-хто може обрати те, що сподобається саме йому. Звісно ж є усім відомі картопляні чіпси, горішки, попкорн, сухарики, соняшникові зернята, сухофрукти, крекери та інші. Але в Європі є і такі снеки, які більшість українців ще не смакували: овочеві чіпси та з фруктів, жарені зерна кукурудзи з посипкою, хлібні палочки з начинками, хрусткі морські водорослі, кокосові пластівці, кренделя, рисові снеки... Продукти харчування з Італії, Іспанії та інших країн Європи та світу значно відрізняються технологією виробництва, смаком і ароматом, а також складом.

Купуйте в інтернет магазині європейських продуктів Delikatto снеки, незвичні сорти сирів, натуральні ковбаси та неперевершені солодощі. Товари доставляються прямими поставками та невеликими партіями, тому вони не встигають залежуватись на складі. Свіжа продукція відправляється в Київ, Одесу, Харків, Львів і інші великі та малі міста України.