Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Каталог
0

Олія оливкова та рослинна

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Купити оливкову олію, з авокадо та з виноградної кісточки з Європи в Україні

Після збирання оливок з дерев, вони надходять в сортувальні цехи. Після цього плоди очищуються від листя та миються. Оливки надходять до млина, подрібнюються та збиваються при температурі до 35 градусів. Далі на спеціальних установках відділяються масла від твердих відходів.

Virgen Extra (Вірджин Екстра) - 100% сік оливок найвищої якості, який добувається холодним віджимом (кислотність не перевищує 0,8%). Сорт Virgen видобувається з оливок гіршої якості та містить кислотність до 2%. Aceite de Oliva чи Olive oil - це суміш очищеного та натурального продукту (рафінованого та нерафінованого). Має кислотність до 1,5% та більш нейтральний запах і смак. Aceite de Orujo (Olive-pomace oil) отримують в наслідок більшого віджиму твердих залишків після основного відділення масел з оливок (другого віджиму). Інколи його змішують з натуральним.

Оливкова олія містить багато вітамінів (Е, A, D, С), олеїнову кислоту, антиоксиданти, поліфеноли. Додаючи її до страв, їжа стає і кориснішою, і ароматнішою, і смачнішою. Найчастіше нею заправляють овочеві салати, гаспачо, соуси, різноманітні закуски з риби, овочів, морепродуктів і м'яса.

Замовляйте саму якісну оливкову олію з Іспанії, Італії та інших країн Європи та світу на delikatto.com.ua. Прямі поставки з-за кордону, швидка доставка по всій країні та доступні ціни.

Продукт може відрізнятися за кольором, запахом та смаком. Ці якості залежать від сорту оливок, місцевості, погодних умов і часу збору маслин.
Ранній урожай відрізнятиметься яскраво вираженим запахом і зеленуватим кольором, а з стиглих олив виходить олія жовто-золотистого кольору з м'яким смаком.
Щоб отримати олію, ягоди віджимають різними способами. Extra Virgin – це продукція, отримана у результаті першого холодного віджиму, Pomace - другого віджиму
Крім того, продукція відрізняється за ступенем очищення. Особливо цінується натуральна (нерафінована) оливкова олія вищого гатунку (екстра). Рафінують, як відомо, сировину не надто високого сорту.
Ще одним показником якості є кислотність – чим вона нижча, тим вища якість продукту. В продукту вищого сорту Extra Virgin кислотність не більше 0,8%.

Часто збір плодів проводиться вручну. З одного дерева знімають у середньому 7-8 кг ягід. Для отримання 1 л олії потрібно 5 кг оливок.

Основними постачальниками на світовому ринку є Італія, Іспанія, Греція, Туніс, Туреччина, Сирія, Марокко. Ведучим виробником по праву вважається Італія.

Олію розливають у скляні пляшки, а також у жерстяні банки. В останніх рідина захищена від впливу сонячного світла, але продукт у склі можна оцінити за візуальними характеристиками.
Варто знати, що якщо в пляшці є осад, то це не означає, що продукт неякісний. Це говорить лише про його недостатню фільтрацію.
Для приготування холодних закусок, салатів, соусів обирайте нерафіновану продукцію, а для смаження - рафіновану олію або мікс.
Продукт Extra Virgin з кислотність не більше 0,8% вважається найякіснішим і найкориснішим.

Monini - це популярний виробник оливкової та трюфельної олій. Бренд цінується за широкий асортимент та натуральний склад. Є продукція з різними природніми добавками, що збагачують смак та аромат основного продукту.
Створений бренд ще в 1920 році, сьогодні поставляється в 50 різних країн світу.

Нерафіновану олію обирайте для приготування холодних закусок, салатів, соусів. Для смаження та готування гарячих страв краще підходить рафінована продукція або мікс.
Підігріта оливкова олія надає незвичайного смаку навіть банальним відвареним макаронам, а шматочок білого хліба, підсушений у тостері, збризканий цим маслом і прикрашений шматочком помідора і зовсім зійде за смаколик.

Цінний дієтичний продукт містить велику кількість мононенасичених жирних кислот та поліфенолів, у тому числі омега-9, омега-7 та омега-6. У ньому є всі необхідні для людини вітаміни - A, B, C, D, E, F, K.
При регулярному вживані відмічається покращення роботи серцево-судинної системи, зміцнюється кісткова та м'язова тканини. Продукт покращує діяльність травної системи, очищає організм від шлаків та вільних радикалів. Має жовчогінну дію.
На відміну від інших рослинних олій, у оливкової є одна важлива перевага – при нагріванні (під час смаження або у фритюрі) вона не утворює канцерогенів.

Не варто зберігати продукцію більше року. Слід пам'ятати, що корисні властивості, приємний смак та аромат зберігається «без втрат» протягом перших п'яти місяців.
Пляшка має стояти у темному місці, не в холодильнику, але й не біля плити. Прямі сонячні промені погано впливають на продукт, оскільки втрачаються його поживні властивості.
При зберіганні рекомендується уникати різких перепадів температур.

Найчастіше продукт додають в якості заправки для салатів, але також можна додавати оливкову олію до відвареної пасти, мідій та картоплі. Насичуйте смаком і ароматом оливок томатний суп гаспачо, в'ялені помідори, смажені креветки, запечену рибу, томатну сальсу, тости з авокадо, запечений перець.

Майонез - збита суміш жовтків, гірчиці, соку лимона, солі, спеції та олії.
Горіхова заправка - підсмажені волоські горіхи перемолоти з часником, цедрою, соком лимону та олією.
Салатна - змішайте трошки бальзамічного оцту з медом, спеціями та олією.
Медово-гірчична заправка - мед, гірчиця, лимонний сік, олія, сіль та перець
Йогуртова суміш - натуральний йогурт, олія, лимонний сік, спеції.
Цитрусова заправка - сік лимона або апельсина, олія, спеції, гарбузові або соняшникові зернята.
Соус песто в домашніх умовах - ретельно подрібніть базилік, часник, кедрові горішки, олію, тертий сир і спеції.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність. Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу, безпечної та оптимальної роботи сайту. Детальніше на сторінці Політика конфіденційності.

,