Click to order
Total: 
Ваше імя
Ваше призвіще
Ваш телефон
Доставка
Місто
Відділення Нової Пошти
Адреса для курєрської доставки (Нова Пошта)
Payment method
Вказана інформація буде використана для відправлення замовлення через Нову Пошту

Я погоджуюсь з Політикою конфіденційності

Оливкова олія з Європи

Купити оливкову олію з Європи в Україні

Після збирання оливок з дерев, вони надходять в сортувальні цехи. Після цього плоди очищуються від листя та миються. Оливки надходять до млина, подрібнюються та збиваються при температурі до 35 градусів. Далі на спеціальних установках відділяються масла від твердих відходів.

Virgen Extra (Вірджин Екстра) - 100% сік оливок найвищої якості, який добувається холодним віджимом (кислотність не перевищує 0,8%). Сорт Virgen видобувається з оливок гіршої якості та містить кислотність до 2%. Aceite de Oliva чи Olive oil - це суміш очищеного та натурального продукту (рафінованого та нерафінованого). Має кислотність до 1,5% та більш нейтральний запах і смак. Aceite de Orujo (Olive-pomace oil) отримують в наслідок більшого віджиму твердих залишків після основного відділення масел з оливок (другого віджиму). Інколи його змішують з натуральним.

Оливкова олія містить багато вітамінів (Е, A, D, С), олеїнову кислоту, антиоксиданти, поліфеноли. Додаючи її до страв, їжа стає і кориснішою, і ароматнішою, і смачнішою. Найчастіше нею заправляють овочеві салати, гаспачо, соуси, різноманітні закуски з риби, овочів, морепродуктів і м'яса.

Замовляйте саму якісну оливкову олію з Іспанії, Італії та інших країн Європи та світу на delikatto.com.ua. Прямі поставки з-за кордону, швидка доставка по всій країні та доступні ціни.