Click to order
Total: 
Ваше імя
Ваше призвіще
Ваш телефон
Доставка
Місто
Відділення Нової Пошти
Адреса для курєрської доставки (Нова Пошта)
Payment method
Вказана інформація буде використана для відправлення замовлення через Нову Пошту

Я погоджуюсь з Політикою конфіденційності

Козячі сири

Сири з козячого молока в Україні

На delikatto.com.ua покупцям надається можливість придбати натуральний сир, виготовлений на основі козячого молока без додавання харчових домішок. Як відомо козяче молоко має більш високу концентрацію особливих жирних кислот, але менше білка, ніж коров'яче молоко. Ці кислоти надають продукту фірмовий тонким аромат, а менша кількість молочного білка робить його текстуру м'якою і кремовою. Також сировина не містить каротин, тому кінцевий продукт світліший, ніж з коров'ячого молока.

Дуже важливим фактором, є наявність великої кількості кальцію, що безпосередньо впливає на зміцнення кісток і зубів. Також органічна продукція містить пребіотики, які важливі для нормальної роботи шлунка. Важливо відмітити, що білки, які містяться в козячому сирові легко засвоюються, не викликає алергічних реакцій і підходить людям, яким протипоказана лактоза.
В інтернет магазин Delikatto надходять прямі поставки натурального козячого сиру з Італії, Іспанії та інших країн Європи. В асортименті також є продукція з добавками (квітами, дорогоцінним трюфелем, травами), яка відкриє нові смакові відчуття. Такі сорти гарно поєднуються з вином, нарізкою сировяленого хамона, медом.