Click to order
Total: 
Ваше імя
Ваше призвіще
Ваш телефон
Доставка
Місто
Відділення Нової Пошти
Адреса для курєрської доставки (Нова Пошта)
Payment method
Вказана інформація буде використана для відправлення замовлення через Нову Пошту

Я погоджуюсь з Політикою конфіденційності

Як правильно зберігати і нарізати хамон?

Купуючи цей смачний м'ясний делікатес з Іспанії потрібно знати як його зберігати дома та як правильно нарізати. Сиров'ялений хамон важить від 4 до 9 кг, тому його вистачає надовго. Але значні габарити окорока не дозволяють просто поставити ніжку на дошку та легко нарізати.
Знижки на великий асортимент продукції
Апетитні знижки (до -55%) на м'ясні делікатеси, сири, солодощі та інші смаколики.
Коли вперше купуєте хамон, то вибирайте його в комплекті з підставкою та спеціальним ножем. Підставка, або ще її називають хамонера, виготовляється з дерева і складається з дошки, тримача та гвинта. Гвинтом можна надійно зафіксувати кістку, після чого окорок не буде рухатись і зісковзувати.

Спеціальний ніж, для нарізки цього м'ясного делікатесу, відрізняється тонким, гладким і дуже гострим лезом. Другу руку рекомендується обмотати тканиною, для запобіганню порізу. Спочатку потрібно не гнучким ножем обережно зрізати шкіру з тієї ділянки ніжки, яка буде нарізатися, і зайвий жир. Шкірка після довготривалого процесу в'ялення надто тверда для вживання.
Іберійські свині в Іспанії
Мармурове м'ясо хамона
Весь жир не їдять, залишають лише ту кількість, яка підкреслить витончений смак м'яса. Його можна використати під час приготування їжі. Далі акуратними та рівними рухами гнучкого та тонкого ножа нарізаєте шматочки м'яса з жиром, майже як бумагу. Нарізати необхідно паралельно кістці в напрямку до копита. Слідкуйте, щоб друга рука під час процесу не була під лезом. Скибочки мають виходити тоненькі та майже прозорі. Нарізати рекомендується перед подачею на стіл. Цікаво, що шматочки з різних частин окорока відрізняються за смаком.
Зберігати сиров'ялений окорок потрібно в прохолодному та сухому місці. За один раз з'їсти ніжку може лише дійсно велика компанія, тому в інших випадках потрібно накривати зріз, щоб він не обсихав. Для цього можна використати раніше зрізаний плоский кусок жира, зверху прикрийте бавовняною тканиною, або ж можна змастити оливковою олією. Тримати окорок рекомендується або на підставці, або в підвішеному стані. Після першого надрізу і при правильному зберіганні хамон можна вживати протягом 4-5 місяців.