Click to order
Total: 
Ваше імя
Ваше призвіще
Ваш телефон
Доставка
Місто
Відділення Нової Пошти
Адреса для курєрської доставки (Нова Пошта)
Payment method
Вказана інформація буде використана для відправлення замовлення через Нову Пошту

Я погоджуюсь з Політикою конфіденційності

Цукерки іриски з Європи

Купити карамельні іриски цукерки з Європи

Цукерки іриски виготовляються з цільного молока, до якого додається цукор та інші додаткові компоненти (в залежності від рецептури виробника). В якості смакових добавок можуть застосовуватись какао, горіхи, кава, фруктово-ягідні інгредієнти, сіль. Суміш довго уварюється. Білкові речовини молока надають цукеркам вершкового смаку. Структура ірисок може бути твердою, схожою на застиглу карамель, або кристалічною, що частково нагадує структуру помади, або ж достатньо м'якою.

Натуральний та високоякісний молочний продукт являється дуже корисним, оскільки насичений мікроелементами, вітамінами та амінокислотами. Ласощі забезпечують організм додатковою енергією, стимулюють роботу мозку та піднімають настрій. Продукт являється високопоживним і калорійним, тому не варто споживати надто багато цукерок.

В інтернет магазині європейських продуктів delikatto.com.ua в асортименті наявні солодощі всесвітньо відомих виробників, які виготовляють свою продукцію згідно суворих стандартів, щоб продукція завжди була якісною, корисною, натуральною та органічною.