Click to order
Total: 
Ваше імя
Ваше призвіще
Ваш телефон
Доставка
Місто
Відділення Нової Пошти
Адреса для курєрської доставки (Нова Пошта)
Payment method
Вказана інформація буде використана для відправлення замовлення через Нову Пошту

Я погоджуюсь з Політикою конфіденційності

Продукти без цукру

Продукти без цукру (солодощі, печиво, цукерки, шоколад)

В інтернет магазині delikatto.com.ua покупець може підібрати будь-яку продукцію. Для любителів м'ясних делікатесів є сиров'ялений солоненький хамон і прошутто, для сирних гурманів – італійський пармезан з 30 місячною витримкою та сири з пліснявою, для фанатів солодощів – іспанський туррон і їстівні шоколадні пляшечки. Останнім часом все більше людей слідкують за своїм харчуванням і підбирають такі продукти, як наприклад, з дуже низьким вмістом цукру, або ж взагалі без нього.

В асортименті Delikatto є така продукція без цукру, як печиво, шоколад (чорний, молочний, білий) та інші солодощі. Варто відмітити, що з дуже низьким вмістом цукру (близьким нулю) також є усі сорти сирів, риба та морепродукти, паста та спагеті, а також м'ясні делікатеси.

Рекомендується звернути увагу на те, що солодощі, які виготовлені без цукру, можуть містити підсолоджувачі, так як мальтітол. Він забезпечує продукції солодкий смак, але при цьому характеризується меншою калорійністю та не сприяє розвитку карієсу. Мальтит незначно впливає на рівень цукру в крові, тому відмінно підходить для діабетиків.