Click to order
Total: 
Ваше імя
Ваше призвіще
Ваш телефон
Доставка
Місто
Відділення Нової Пошти
Адреса для курєрської доставки (Нова Пошта)
Payment method
Вказана інформація буде використана для відправлення замовлення через Нову Пошту

Я погоджуюсь з Політикою конфіденційності

Європейські соуси для сирів, м'ясної нарізки та іншого

Купити соуси з Європи для сирів, м'ясної нарізки та іншого в Україні

Секрети найсмачніших страв полягають не тільки в продуктах і їх поєднанні, а й в такій, здавалося б, незначній деталі, як соус. Саме він може додати страві дивовижний акцент і пікантний смак. Сьогодні технології зробили крок вперед, оскільки соус вже не обов'язково готувати щоразу, адже можна використовувати готовий, що дуже зручно і економить час. Однак придбати його - це півсправи, не менш важливо правильно підібрати. Враховуються особливості продукції, смак, аромат, текстура.

До загальних рекомендацій можна віднести:
- смак соусу не має перебивати смакові особливості м'ясної страви, морепродуктів і інших делікатних і особливих продуктів;
- до смажених і жирних страв найкраще обрати легкий соус;
- солодкі соуси можуть подаватись до десертів і солодощів, а також до м'яса, сирів і інших продуктів;
- гострі суміші найкраще смакувати з м'ясом, птицею та рибою.

Якщо ж розглядати компоненти сирної тарілки, то в якості соусів можуть використовуватись: мед, джем-соус, фруктовий конфітюр. Рекомендується також не обмежуватись одним, а доповнити сирне асорті двома соусами (пікантним і солодким).

На delikatto.com.ua в асортименті є також різні варіанти готових соусів, які можна підібрати до улюблених продуктів. Також рекомендується спробувати різні сорти європейських сирів, які навіть без інших продуктів дивують своїми смаковими особливостями.