Сир проволоне Blu Italia Provolone Dolce 200г, Італія

Blu Italia
id_1107
99,00
грн.
Ціна за упаковку 200 г.

Італійський Проволоне - це твердий сир з низькою жирністю. Виготовляється з коров'ячого молока. Сир Проволоне Дольче має солодковатий вершковий смак, м'яку та гладку текстуру.
Спочатку молоко зливається в котли, де є залишки після попередньої порції, так сировина збагачується сироватковим стартером. Потім сировина залишається на відстоювання, після чого додаються ферменти. Сирний згусток розрізають і піддають нагріванню, занурюючи в гарячу рідину. Так отримують сир більш еластичної консистенції. Головки поміщають у спеціальні перфоровані прес-форми для того, щоб надати йому остаточного вигляду. Перед відправкою на дозрівання сирні голови поміщають в підсолений морською сіллю розчин. Після цього проволоне миють у холодній воді та покривають воском, щоб створити захисну плівку.
Смакуйте італійський сир Проволоне Дольче з овочами, оливками, медом, гірчицею та джемами, грушами та іншими фруктами. Також гарно поєднується з ігристими класичними винами, або молодими фруктовими. Додавайте сир під час приготування омлетів, піци, пасти, пирогів, печеної картоплі, брускетів.
Також доступні товари
Click to order
Total: 
Ваше імя
Ваше призвіще
Ваш телефон
Доставка
Місто
Відділення Нової Пошти
Адреса для курєрської доставки (Нова Пошта)
Payment method
Вказана інформація буде використана для відправлення замовлення через Нову Пошту

Я погоджуюсь з Політикою конфіденційності