Білий чай Гун Мей Перлина дракона 5г, Китай

id_851
19,00
грн.
Китайський білий моночай дуже корисний, оскільки готується з двох молодих листочків і чайної бруньки (листочка, який ще не розкрився). Технологія виготовлення продумана так, щоб сировина не втрачала свої корисні мікроелементи. Білий чай надзвичайно насичений антиоксидантами. Допомагає уповільнити процеси старіння, поліпшити стан шкіри і зберегти стрункість, виводить токсини, приводить в норму кров'яний тиск. Напій ефективно знімає втому, підвищує енергетичний тонус, приводить у баланс емоції та розслаблює тіло з першою піалою. Завдяки вмісту вітаміну С зміцнює імунну систему. Дарує відчуття умиротворення, допомагає позбутися стресу, прояснює розум.

Білий чай «Перлина Дракона» має яскравий, живий смак, у якому проявляються відтінки орхідеї та дикого меду. Аромат розкривається чистими та багатогранними квітковими нотками.

Рекомендації по заварюванню

Підготуйте воду, яку потрібно підігріти до 80 градусів. Настоювати чай потрібно не більше 12-15 секунд. Одну заварку можна буде настоювати до 8 разів методом протоки, поступово підвищуючи час заварювання чаю (з кожним разом на пару секунд).

Вид: чай

Вага: 5 г

Сорт: білий

Країна виробник: Китай

Особливість: порційний

Особливість: пресований

Також доступні товари
Click to order
Total: 
Ваше імя
Ваше призвіще
Ваш телефон
Доставка
Місто
Відділення Нової Пошти
Адреса для курєрської доставки (Нова Пошта)
Payment method
Вказана інформація буде використана для відправлення замовлення через Нову Пошту

Я погоджуюсь з Політикою конфіденційності