Хамон іспанський Formiche Alto Палета Дюрок 12 місяців витримки 3,4-4 кг

Alto Mijares
id_240
2084,00
грн.
Хамон незвичайного смаку і якості. Гарно поєднується з фруктами, оливками, сирами, вином, томатами та іншими овочами.
Ферма розташована в Сьєрра-Арагонеса, де особливий мікроклімат, чисте, свіже та сухе повітря, далеко від будь-яких забруднень. Свині ростуть мирно, без стресу, добре харчуючись злаками (ячмінь і кукурудза). Щоб отримати більше м'яса, худобу вирощують до семимісячного віку під пильною увагою експертів по тваринництву. Тваринам також роблять кастрацію, після якої м'ясо позбувається типових неприємних запахів.
На фермі особливу увагу приділяють генетиці. Завдяки схрещуванню батьківській лінії Дюрок (рожева шерсть) з материнської лінією, гібридом порід Ландрас та Велика Біла, отримують м'ясо більш високої якості (більш червоне, менш водянисте, з інфільтрацією внутрішньом'язових жирів, з високим вмістом олеїнової кислоти).
В Серранія-де-Гудар-Хаваламбре розміщене виробництво. Гірське і спокійне місце, яке ідеально підходить для приготування абсолютно натуральних м'ясних продуктів. Компанія відрізняється поєднанням самих передових технологій з традиційними методами в процесі обробки свинини.
Для виготовлення Палета відбирають передні ніжки свиней. Після аерації і відбору за вагою шматочки відправляються на процес ручного засолу, розтираючи їх по черзі і рівномірно розподіляють сіль. Після засолювання потрібен відпочинок, при якому з шматків видаляється вода, і вони стають готовими до дозрівання. У природних сушильних камерах і льохах хамон сушать на свіжому і здоровому повітрі соснового лісу, як це було протягом століть. Процес затвердіння контролюється відділом якості. Дозріває хамон протягом 12 місяців.

Вид: Хамон

Вид: Палета

Порода: Duroc

Витримка: 12 місяців

Країна виробник: Іспанія

Вага: 3,4-4 кг

Особливість: нога

Особливість: з копитом

Також доступні товари
Click to order
Total: 
Ваше імя
Ваше призвіще
Ваш телефон
Доставка
Місто
Відділення Нової Пошти
Адреса для курєрської доставки (Нова Пошта)
Payment method
Вказана інформація буде використана для відправлення замовлення через Нову Пошту

Я погоджуюсь з Політикою конфіденційності